19 Led

Zimní olympiáda

Skaličku pokryla bílá peřina a v úterý 12.2. proběhla na naší školičce zimní olympiáda. Děti si s sebou do školy přinesly boby, lopaty a sáně. A samozřejmě teplé, sportovní oblečení. Plni radosti ze sněhové pokrývky jsme se vydali na Humenec, kde se olympiáda pořádala.V prvních dvou třetinách byly volné jízdy a styly, kde každý předvedl své umění. Zde nebylo vítězů, každý ukázal to nejlepší a všichni se postavili na pomyslné stupně vítězů a odcházeli se zaslouženým diplomem. Závěrečný sjezd byl potom souboj o zlatou, stříbrnou a bronzovou medaili. V obou třídách zvítězili nakonec ti nejrychlejší. Zimní olympiáda se opravdu povedla, děti si ji moc užily a diplomy s odměnami byly jen sladkou třešničkou na sněhově bílém dortu.