26 Čvn

Škola v přírodě

Pondělí

V pondělí 3.6.2024 jsme přijeli do Vernířovic na chatu Brněnku. Potom jsme si šli vybalit kufry. A chvilku jsme byli na hřišti. Pak jsme šli na oběd. Měli jsme: řízek s kaší. Po obědě jsme měli odpolední klid. Trval asi jednu hodinu. Pak jsme měli program s pirátama. To jsme šli hledat poklad. Šli jsme jenom polovinu cesty. Potom jsme šli na večeři. Měli jsme: knedlíky plněný meruňkami. Večer jsme šli do bazénu, byl hodně velký. Tam jsme byly asi hodinu. Jak jsme vyšli tak jsme šli spát, večerka byla v deset hodin. (Irenka)

Úterý

V úterý ráno byla rozcvička, potom snídaně, učili jsme se a pak jsme šli s vojáky do lesa. Tam jsme po sobě házeli šišky a potom jsme hráli slepou bábu. Pak jsme se naobědvali a pěkně pěšky jsme šli až dolů do vesnice, abychom se mohli projet na koních. No a potom jme byli na večeři a po večeři ve wellnessu a pak jsme šli spát. (Bára)

středa

Ráno jsme vstali. O půl osmé byla rozcvička a pak byla snídaně. Po tom jsme šli s vojáky do lesa provlékat sniper šálu. Pak byl oběd, byl karbenátek s bramborem. Potom byl polední klid, pak jsme zase s vojáky byli v lese a stavěli jsme univerzální přístřešek ( bunkr), potom jsme ho i maskovali, pak jsme šli na večeři, byli zapečené těstoviny. Potom jsme se byli koupat v bazéně. (Ella)

čtvrtek

Dne 6.6 byla ráno rozcvička pak jsme šli na snídani. A nakonec jsme si museli uklidit pokoje. A i přesto, když jsme nechtěli, tak jsme se šli učit. A po učení šli do lesa hledat poklad s piráty. Hráli jsme tam různé hry např. šiškovou bitvu a slepou bábu. Jak jsme přišli, tak jsme šli na oběd. Byla čočková polévka a rajská s knedlíkem. A hned po obědě jsme šli do bazénu.Večer jsme měli vyhlášení výsledků a večeři a po večeři Disco.A nakonec dne večerní film zakletá Ella. (Anička)

pátek

V pátek ráno jsme měli rozcvičku. Po rozcvičce jme šli na snídani. Po snídani jsme si šli uklidit pokoj a sbalit si věci do kufru. Pak jsme byli chvilku na hřišti a měli jsme společné focení. A po chvíli přijel autobus. Po příjezdu na zastávku na nás nedočkavě čekali rodiče. (Vašek)