31 Říj

Divadlo Šumperk 5. 11. 2019

V úterý 5. 11. pojedeme vlakem do šumperského divadla. Odjezd autobusem na nádraží v 7.11 hod. Odjezd vlaku v 7.26 hod. Přiveďte děti včas do školky nebo v 7.05 hod. na autobusovou zastávku nebo v 7.20 hod. na vlakové nádraží. S sebou batůžek se svačinou a pitím a hezké oblečení.

Divadelní představení o tom, jak dva zvědaví a mlsní tučňáci najdou tvarohový dort a po kratším váhání ho snědí. Nicméně vzápětí se ukáže, že dort patřil krátkozrakému krtkovi, který má ten den narozeniny. Tučňáci se snaží svou chybu napravit, jenže zjišťují, že upéct nový dort je složité. Nepovede se jim to ani za pomoci slepice, která tvrdí, že pro ni je pečení hračka. Než bude dort upečený, musí před krátkozrakým krtkem předstírat, že původní dort stále existuje, čímž vzniká řada bláznivých komediálních situací. A napravit chybu bývá někdy pěkný oříšek.