MŠ Skalička – O nás

MŠ Skalička

– Naše školička se nachází na okraji města mimo silný provoz v blízkosti přírodních lokalit, kterých hojně využíváme.

– Umístění celkově evokuje využití pro ekologickou výchovu a praktické poznávání přírody.

– Nabízíme plavecký výcvik, relaxační cvičení, otužování, zdravé prostředí, časté vycházky do okolní přírody pobyt na školní zahradě, blízkost hřiště a přírodních lokalit nabízí možnost vydatného pohybového vyžití.

– Organizace naší školy umožňuje snadnější přechod dětí z MŠ na ZŠ. Děti důvěrně znají prostředí a mají stálý kontakt se staršími spolužáky i budoucími vyučujícími.

– Menší kolektiv snižuje nemocnost dětí.

– Věková různorodost dětí ve třídách rozvíjí  samostatnost, spolupráci, nápomoc a vzájemnou komunikaci rozdílných věkových skupin dětí od 2 – 7 let.

-Disponujeme přívětivou otevírací dobou pro rodiče, kteří nastupují brzy ráno do zaměstnání.

Potřebujete pro svoje dítě individuální přístup? Chcete zdravé a bezpečné prostředí? Vyhovuje vašemu dítěti klidná rodinná komunita? Pak je právě naše školička tím ideálním místem.

OTEVÍRACÍ DOBA MŠ SKALIČKA 6: 00 – 16: 00 HODIN.

ŠKOLNÉ PRO ŠKOLNÍ ROK 2022/2023 ČINÍ 490,- KČ.