19 Čvn

Škola v přírodě

Od 4.-8.6. se děti z MŠ i ZŠ zúčastnily již tradiční školy v přírodě v Kunčicích v chatě U profesora. Program byl pestrý i nabitý.

V pondělí po příjezdu jsme vybalili, zahráli hry a po obědě prozkoumali krásy Kunčic.

V úterý jsme vytvořili pohlednice pro rodiče a odpoledne se je vydali poslat do Starého Města a samozřejmě jsme nemohli minout cukrárnu se zmrzlinou.

Středa patřila koním a večerního programu Kunčice hledají talent se zúčastnilo mnoho hvězd se skvělými vystoupeními.

Ve čtvrtek jsme konečně vyzkoušeli nový bazén se slanou vodou. Po večeři nemohla chybět diskotéka a opékání špekáčků.

A v pátek už jsme pobalili věci a zamávali chatě při odjezdu domů.

Celý týden probíhal turnaj ve fotbale a celotýdenní hra, kdy vítězné týmy získávaly každý den kousky mapy od pokladu, který nakonec všichni společně ve čtvrtek nalezli a vykopali.