25 Lis

Setkání se zvířátky

V pondělí 15.11.2021 k nám přišla do školičky velmi milá a zajímavá návštěva.

Představit se nám přišel pan Tomáš Báča, vedoucí chovatelského kroužku DDM Krasohled a spolu s ním také velmi živá skupinka exotických zvířátek. K vidění tak byla spousta hadů, varan, pavouk, morčátka, křečci, ještěrky a rozličný hmyz v čele se škorpiony. Pan vedoucí nás seznámil s životem těchto zvířátek i to, jak se k nim hezky chovat a jak s nimi správně zacházet.

Děti ze školky i školy tak mohly na vlastní kůži vyzkoušet jemnou a teplou pokožku rozličných plazů různých délek a velikostí.Varan byl spolu s ještěrkou také v obležení a roztomilá morčátka s křečíky nezůstávala pozadu. A děti si to opravdu užívaly, vůbec se nebály, jak můžete sami vidět na fotografiích. Největší nadšenci pak mohou tento kroužek chovatelů navštěvovat a o zvířátka se pěkně starat.