24 Zář

pro školní rok 2020/21

Co bude Vaše dítě potřebovat pro letošní školní rok?

• vhodné oblečení do třídy
  • oblečení pro pobyt venku (které může dítě ušpinit)
  • náhradní oblečení (tepláky, triko, ponožky, spodní prádlo)
  • gumáky a pláštěnku (letos budeme chodit ven i za nepříznivého počasí)
  • pyžámko (pokud bude spinkat) – > prosíme alespoň 1x za dva týdny vyměnit
  • papuče s plnou patou
  • 2x balení kapesníků (minimálně jedno balení kapesních kapesníků pro pobyt venku)
  • hrníček na pití
  • prosíme o podepsání všeho oblečení, bot atd.

Co je potřeba zaplatit?

• vybíráme příspěvek na hračky ve výši 250 Kč + 150 Kč na SRPŠ
  • předškolákům a 5-ti letým dětem budeme kupovat pracovní sešity, cena za všechny sešity bude do 100 Kč (o přesné částce Vás budeme informovat)
  • plánujeme Vánoční focení s Veronikou Holínkovou, která se u nás osvědčila (kvalita x cena) –> V ceně by bylo 5 fotek (některé by byly s nápisem „Veselé Vánoce“ nebo „PF 2021“). Celá sada fotek by přišla na 200 Kč.
  • Pokud chcete naší MŠ podpořit finančně nebo jakkoliv materiálně (papíry, tvořivý materiál, hračky atd.), budeme my i děti moc rádi. Za jakoukoliv pomoc moc děkujeme! 🙂

Provozní informace

• MŠ bude otevřena denně (mimo svátky, víkendy) od 6:15 hod do 16:15 hod
  • obědy lze odhlásit nejpozději den předem do 8:30 hod
  • neodhlášený oběd si můžete vyzvednout od 12. hod do 12.30 hod
  • děti můžete do školky přivést od 6:15 hod do 8 hod
  • vyzvedávání dětí: po obědě od 12:00 do 12:30 hod / po spinkání od 14:15 do 16:15 hod

!Aktualita!

Naší školce vznikla další dvě místa – můžeme nově přibrat ještě dvě děti

Ochrana proti COVID-19

– Prosíme všechny, aby dodržovali hygienické zásady naší školky a před příchodem do MŠ si nasadili roušky a dezinfikovali ruce.

• Naše školka se nebude letos (do odvolání) účastnit žádných kulturních ani jiných akcí (divadlo, koncerty, keramika atd.). Vyjímkou jsou akce u nás na zahradě nebo ve školce (divadlo pana učitele, paní učitelky, asistentky, školnice :)).
  • Upozorňujeme, že dítě s jakýmikoliv přiznaky nemoci (rýma, kašel, teplota atd.) nebude do MŠ přijato. Pokud Vaše dítě trpí alergiemi, doneste prosím potvrzení od lékaře.