28 Bře

Aktivity a činnosti pro děti

Milí rodiče, už jsme všichni nějakou dobu doma a určitě ještě nějakou dobu doma zůstaneme. Proto bychom Vám rádi touto cestou nabídli pár aktivit, činností, které můžete s dětmi doma dělat, aby děti nezapomněly, co se ve školce naučily (platí hlavně pro předškoláky) :).

Děti by určitě měly stále procvičovat správný úchop tužky, grafomotoriku – proto posíláme pár pracovních listů, které si můžete stáhnout a vytisknout. Pokud tiskárnu nemáte, nevadí, můžete klidně pracovní list překreslit (nevadí, když nebude tak hezký :)).

Děti by měli procvičovat stříhání, ohýbání papíru, lepení apod. – prostě procvičovat jemnou motoriku (zručnost). Zde je pár tipů na výrobky z papíru, které si můžete vyrobit sami doma.